, . Sākums Apskates objekti Naktsmītnes Muiža mākslai Lindenhoff / Liepas muiža

Muiža mākslai Lindenhoff / Liepas muiža Naktsmītnes

"Liepasmuiža", Liepas pagasts, Cēsu novads

Liepas muiža /Lindenhoff/ Viesu nams un semināru / pasākumu centrs, mākslas kūrorts atrodas Cēsu (12km), Valmieras (20km),  Raunas (16km) tuvumā un 100km attālumā no Rīgas.

15ha plašā teritorijā skaistā dabas ainavā klusā vietā atrodas vēsturiskā muižas apbūve (1672.),  sens parks ar 7 dīķu kaskādēm, dārzs  un  mākslas objekti dabā.

Vēsturiskajā  Pārvaldnieka mājā (1890.) tagad iekārtots viesu nams/radošuma māja (2016. renovēta) – Naktsmītne 3 labiekārtotos numuriņos (2-4 pers.) un 3 pasākumu zāles (kopējā platība 132 kv.m) :

  • Banketu/semināru zāle 1.stāvā, 44 kv.m;
  • Radošā darbnīca 1.stāvā, 35 kv.m;
  • Jogas/deju/meditāciju/semināru zāle 2.stāvā, 53 kv.m

Kalpu mājā (1870.) šobrīd iekārtoti 5gb viesu nama apartamenti 2-4pers ar atsevišķām ieejām un nelielu virtuvi katram apartamentam. (2016.g renovēta)

Liepas muiža piedāvā:

  • Laulības ceremonija brīvā dabā.

Liepas muižas parks ar simtgadīgu liepu aleju vai “Mākslas balkona” plašais laukums ar panorāmas skatu pāri Raunas senlejai ir kā radīts, lai vienā no mūža skaistākajām dienām jaunais pāris viens otram teiktu “JĀ”.

Pēc ceremonijas jaunais pāris ar viesiem var izbaudīt parka burvību un iemūžināt šo dienu neaizmirstamās fotogrāfijās.

Šī ir vieta, kur piepildīt sapni par skaistāko dienu mūžā!

Uz tikšanos Liepas muižas parkā!

  • Romantiska kāzu pieturvieta ~1.5h

Fotosesija, kāzu šampanietis un pirmais valsis uz skatu terases! Tas būs neaizmirstams notikums, ko sniegs Liepas muiža.

Parka taciņas, liepu ieskautas, jūs nesteidzīgi aizvedīs līdz muižas mākslas objektam “Džetti spirāle”. Glezniecība uz zemes tiek radīta no dabas materiāliem, nevis tiek gleznota ar krāsām. Šī mākslas darba dzīves ilgums tiek mērīts nevis diennaktīs, bet gadalaikos: tas iedzīvojas dabā, kopā ar to novecojot un atjaunojoties. Mēs iesakām jums iet pa spirāli uz kompozīcijas centru, lai to izjustu kopā.

Izejot spirāli, parka taciņa tālāk jūs aizvedīs līdz mākslinieka Matiasa Jansona skulptūrai  “Acis”.

Ticējums vēsta, ka pēc laulību ceremonijas jaunajam pārim ir jāskatās vienā spogulī – tas nes laimi! Raugoties skulptūras mozaīkas acīs, Jums pavērsies kopīgs skats pāri plašajai Raunas senlejai uz laimīgu nākotni!

Instagram konts: liepasmuiza

Atrašanās vieta