, . Sākums Apskates objekti Ekskursijas Autofotoorientēšanās individuālajiem braucējiem: Līgatne-Cēsu apkārtne

Autofotoorientēšanās individuālajiem braucējiem: Līgatne-Cēsu apkārtne Ekskursijas

Cēsu prospekts 14, Priekuļi, Priekuļu pagasts, LV-4126, Latvia

Šajā maršrutā esam iekļāvuši mazāk zināmas, interesantas vietas, kurām, iespējams, daudzi pabrauc garām, dodoties uz populārākajām apskates vietām šajā apkārtnē. Ja nu tomēr Jums ir vēlēšanās apskatīt arī kādu populāru vietu, piedāvājumā kā ieteiktās papildus apskates vērtas vietas esam iekļāvuši arī dažus populārākos objektus, kurus var apmeklēt īpaši nenovirzoties no autofotoorientēšanās maršruta.

Maršrutu varat veikt jebkurā sev vēlamā dienā un laikā, ievērojot sociālo distancēšanos un pārējos valstī noteiktos ierobežojumus. Maršrutam nav konkrēta starta un finiša vietas – ceļojumu var sākt no jebkura kontrolpunkta. Nav noteikta arī kontrolpunktu apmeklēšanas secība, netiek kontrolēts trasē pavadītais laiks un netiek aprēķināti rezultāti.

Maršruts ir interesants un izzinošs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tas ir ideāls veids, kā nesteidzoties gūt savas pirmās autofotoorientēšanās iemaņas un sajust piedzīvojuma garšu.

Visa maršruta nesteidzīgai izbraukšanai un papildus apskates vietu apmeklējumam varat ieplānot visu dienu. Ja plānosiet nesteidzoties apmeklēt visas ieteiktās papildus apskates vietas, maršrutu varat sadalīt divās dienās.

Piedāvājuma cena: 10€.

Piedāvājumā iekļauts:
* Orientēšanās karte ar 21 kontrolpunktu – izdrukājama, ielādējama viedtālrunī kā foto, kā arī google maps formātā
* Fotolapa ar meklējamo KP fragmentiem jauktā secībā – izdrukājama un/vai ielādējama viedtālrunī
* Papilduzdevumi, kas padarīs ceļojumu vēl aizraujošāku – pdf
* Papildus informācija par citām apskates vērtām vietām, kuras iesakām apmeklēt ceļojuma laikā, īpaši nenovirzoties no autofotoorientēšanās maršruta – pdf

Visi materiāli tiks nosūtīti uz jūsu e-pastu.

Lai saņemtu piedāvājumu, rakstiet mums uz info@brauciens.lv

P.S. Iesūtiet mums uz info@brauciens.lv savus spilgtākos ceļojuma brīžus! Interesantāko bilžu autoram piešķirsim pārsteiguma balvu no brauciens.lv

Atrašanās vieta