Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

Piedalies mēneša pēdējā Erudīcijas testā “Naktsmītnes, Ekskursijas un Aktīvā atpūta”

Piedalies erudīcijas testā par Priekuļu novada tūrisma sektoru  “Cik labi Tu pārzini mājaslapas www.visit.priekuli sadaļas”

Saits  uz Erudīcijas testu “Naktsmītnes, Ekskursijas un Aktīvā atpūta pieejams šeit ”  SPIED ŠEIT

Erudīciju tests piedāvā  interesantus jautājumus par dažādām tūrisma kategorijām. Testā ir izmantota informācija, kas ir pieejama www.visit.priekuli mājaslapā.

Katra oktobra mēneša pirmdienā, būs pieejams Erudīcijas tests, lai izzinātu Priekuļa novada tūrisma piedāvājumu un pakalpojumus, ar iespēju tikt pie balvām! Kā arī ar mērķi, iepazīstināt ar nesen izveidoto sociālo kontu visit.priekuli Instagram platformā. 

Vēlies pārbaudīt savas zināšanas par Priekuļu novada tūrisma sektoru?

Piedalies:

Pieseko www.visit.priekuli Instagram kontam, aizpildi testu un gaidi rezultātus. Saite uz testu būs publicēts mājaslapā www.visit.priekuli un Instagram kontā visit.priekuli 

Erudīcijas tests būs pieejams visas nedēļas garumā līdz svētdienas pusnaktij.

Rezultātus un pareizās atbildes Jūs saņemsiet individuāli  – nosūtot uz Jūsu testā norādīto e-pastu, ka arī testa pareizās atbildes tiks publicētas Instagram kontā visit.priekuli pirmdienas rītā.

Uzvarētāju noteiksim izmantojot www.miniwebtool.com izlases sistēmu. Katru nedēļu tiks izlozēts viens laimīgais dalībnieks, kas būs pareizi atbildējis uz visiem 10 jautājumiem. Pateicībā iegūs balvu no Priekuļu novada pašvaldības. Sazināsimies ar uzvarētāju personīgi. Balvu varēs izņemt Priekuļu Klientu apkalpošanas punktā, Cēsu Prospektā 5.

Pārbaudi un iegūsti jaunas zināšanas par Priekuļa novada tūrisma sektoru!

 

Pievienot komentāru