Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

“Mans vizuālais skatījums uz Priekuļu novadu”

Tev patīk fotografēt un vēlies padalīties ar vizuālajiem attēliem, tad nāc pulciņā!

Aicinām ikvienu interesantu padalīties ar kādu sev īpašu un saistošu fotoattēlu vai video materiālu par Priekuļu novadu.

Uz doto momentu situācija pasaulē nav stabila, arī Latvijā ir stājušies spēkā jauni ierosinājumi un likumi, lai samazinātu epidēmijas Covid19 izplatīšanos un, lai pasargātu sevi un līdzcilvēkus.

Priekuļu novada vārda saknē ir prieks  – iepriecināsim viens otru šajā laika posmā un dalīsimies ar skaistiem momentiem un atmiņām, kas saistās ar kādu vietu vai objektu Priekuļu novadā.

Kampaņa ir veltīta, lai atcerētos labos momentus un padalītos ar skaistiem mirkļiem caur vizuālo saturu (attēli un video). Dalāmies un dodamies virtuālajā tūrē  pa sociālajiem  kanāliem  “Mans vizuālais skatījums uz Priekuļu novadu”.

Vēlies ņemt dalība:

Tad līdz 26.10.2020 iesūti vizuālos attēlus un video uz e-pastu santa.vaisla@priekulunovads.lv vai arī iesūtot uz Instagram kontu visit.priekuli

Kur un kad tiks publicēts iesūtītais saturs:

Jūsu iesūtītie materiāli tiks publicēti Instagram kontos visit.priekuli un Facebook lapā – Priekulu novads.

Vizuālie materiāli tiks publicēti 27.10.2020, jo katru gadu 27. oktobrī visā pasaulē atzīmē Pasaules audiovizuālā mantojuma dienu ar mērķi izcelt audiovizuālā mantojuma nozīmi pasaules atmiņas saglabāšanā un aktualizēt jautājumus, kas saistīti ar šī dokumentārā mantojuma fiziskā formāta saglabāšanu.

Esi daļa no “Mans vizuālais skatījums uz Priekuļu novadu” un vairo prieku!

 

Pievienot komentāru