Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

Izveidots Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās maršruts Cēsu novadā

Pavisam drīz klāt gada skaistākais un sirsnīgākais laiks – Ziemassvētki. Mēs katrs šajā laikā vēlamies sajust svētku noskaņojumu un tiem sagatavoties jau laicīgi, sarūpējot pārdomātas un sirsnīgas dāvanas saviem mīļajiem un tuvajiem.

Gaismiņām rotātās pilsētas un ziemīgie dabas skati vilināt vilina doties pastaigās un izbraucienos. Cēsīs un novadā to var apvienot ar svētku dāvanu iegādi, jo šeit mājvietu raduši virkne interesantu un omulīgu veikaliņu, kā arī amatnieku un rokdarbnieku darbnīcu.

Lai atvieglotu uzdevumu “Kur šogad iegādāties Ziemassvētku dāvanas?” un, lai dāvanu meklējumi reizē būtu arī aizraujošs piedzīvojums, esam sagatavojuši Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās ceļu. Dāvanu karte ietver gan Cēsu, gan novada uzņēmēju interesantus un omulīgus veikaliņus, kā arī amatnieku un rokdarbnieku darbnīcas, kuros atradīsi Latvijas/Cēsu mākslinieku, mājražotāju un amatnieku preces un produktus. Dāvanu ceļa karte ir viegli pārskatāma, tajā atradīsi informāciju par Ziemassvētku noskaņu pārpildītajiem dizaina un suvenīru preču veikaliņiem un amatnieku darbnīcām, darba laikus, kontaktinformāciju un to precīzu atrašanās vietu.

Ziemassvētku dāvanu iepirkšanās karti apskati ŠEIT.

Lai izdodas iepriecināt mīļos ar sirsnīgām dāvanām un, lai brīnumu pilns svētku gaidīšanas laiks!

Teksta audio versija ir pieejama zemāk pievienotajā audio failā.

Pievienot komentāru