Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

Gaujas Nacionālo parku popularizēs tūrisma izstādēs Nīderlande un Somijā

Ar dalību divās starptautiskajās tūrisma izstādēs Gaujas Nacionālais parks, šonedēļ tiks popularizēts Somijā un Nīderlandē. Šīs ir divas no kopumā četrām izstādēm, kurās tiks pārstāvētas Gaujas Nacionālajā parkā esošās pašvaldības, popularizējot zīmolu „Enter Gauja”.

No 15.-19.janvārim notiek starptautiskā tūrisma izstāde “Vakantiebeurs 2020”, Nīderlandē. Izstādes pirmajā dienā tiek gaidīti nozares profesionāļi un dibināti kontakti turpmākai sadarbībai, bet pārējās dienās to apmeklēt var ikviens interesents.

Iepriekšējā gadā izstādi apmeklēja 103 312 apmeklētāji, un tajā bija 1147 dalībnieki. Nīderlandes tūristu galvenais ceļošanas transports joprojām ir kemperi, un izstādes apmeklētāji visvairāk interesējās par aktīvo tūrismu. Izvēloties maršrutu, ceļojumā viņi cenšas iekļaut visas trīs Baltijas valstis

Savukārt, no 16.–19.janvārim notiek izstāde „Matka 2020” Somijā. Šajā izstādē tiek plaši pārstāvētas valstis no visas pasaules, pulcējot ap 72 tūkstošiem apmeklētāju ik gadu. Iepriekšējā gadā, izstādes laikā somu tūristi izrādīja daudz lielāku interesi par tūrisma galamērķiem ārpus Rīgas nekā tas ir bijis agrāk.

Kā jau iepriekš minēts, Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu, Priekuļu un Inčukalna – kopš 2012.gada īsteno stratēģiju par Gaujas Nacionālo parku kā vienotu tūrisma galamērķi. Šajā gadā „Enter Gauja” zīmols tiks popularizēts Nīderlandē, Somijā, Igaunijā un Vācijā.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Pievienot komentāru