Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

“Enter Gauja” piedalās lielākajā Ziemeļvalstu tūrisma izstādē „MATKA NORDIC TRAVEL FAIR 2019”

No 17. līdz 20.janvārim Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība kopā ar Rīgas Tūrisma Attīstības biroju “Live Rīga” un Jūrmalas pilsētas domi piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē Somijā „Matka Nordic Travel Fair 2019”, kas ir lielākā Ziemeļvalstu tūrisma izstāde. Mērķis ir sekmēt Gaujas Nacionālā parka zīmola “Enter Gauja” atpazīstamību, kā arī sadarbībā ar Rīgu un Jūrmalu veicināt ceļotājus izvēlēties plašākas ceļojumu programmas un atvēlēt ceļojumam uz Latviju ilgāku laika posmu. Izstādes apmeklētāji varēs saņemt informāciju par dabas un aktīvā tūrisma iespējām Gaujas Nacionālajā parkā, iepazīties ar mobilo lietotni “Enter Gauja”, kas aizstāj drukāto tūrisma ceļvedi.

2018.gadā šo izstādi apmeklēja ap 65 tūkstošiem interesentu, un tajā piedalījās vairāk kā 900 dalībnieku no  83 pasaules valstīm. Kā rāda Centrālās Statistikas pārvaldes dati, tad somu tūristu skaits Latvijā pakāpeniski pieaug.

Ar dalību izstādē “Matka 2019”, Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība aizsāk izstāžu sezonu. Kopumā plānots piedalīties četrās izstādēs Somijā, Lietuvā, Igaunijā, kā arī Latvijā, izstādē “Balttour 2019”.

Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu, Priekuļu un Inčukalna – kopš 2012.gada īsteno stratēģiju Gaujas Nacionālā parka kā vienota tūrisma galamērķa veicināšanai.

Šajā gadā „Enter Gauja” zīmols tiks popularizēts Somijā, Lietuvā un Igaunijā.

Gaujas Nacionāla parka tūrisma biedrība piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē „Matka Nordic Travel Fair 2019” saskaņā ar 2018.gada 4.oktobrī noslēgto līgumu Nr. SKV-L-2018/179 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par “Starptautiskās konkurētspējas veicināšanu”, un noslēgto līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta Nr.3.2.1.1/16/A/009 “Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera attīstības 2.posms” realizāciju.

Pievienot komentāru