Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

Fotokonkurss “Mans kaķis Kaķīša dzirnavās”

Priekuļu novada svētkus Veselavas muižā gaidot, novada pašvaldība izsludina foto konkursu “Mans kaķis Kaķīša dzirnavās”. Novada svētki šogad notiks 20. jūnijā un to tēma būs “Kaķīša dzirnavas”. Dienas garumā notiks dažādi koncerti, izrādes un aktivitātes visai ģimenei, kā arī fotokonkursa uzvarētāja paziņošana.

Ja tavs kaķis ir personība un tev izdevies iemūžināt fotogrāfijā, kā viņš izskatā vai izdarībās iemieso kādu no K.Skalbes pasakas “Kaķīša dzirnavas” varoņiem, piedalies konkursā un cīnies par 100 EUR naudas balvu. Gardumus kaķiem nodrošinās “Zoo BUMS” (SIA “Oldana”).

Konkursā var iesūtīt tikai paša radītas fotogrāfijas. Tās jāiesniedz līdz 26.04.2020. plkst. 23:59, nosūtot uz e-pasta adresi: info@priekulunovads.lv ar vēstules tematu “Foto konkursam Mans kaķis Kaķīša dzirnavās” un e-pastā norādītu foto autora vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, foto redzamā kaķa vārdu. Iespējams pievienot arī nelielu aprakstu, kas tiks publicēts kopā ar fotogrāfiju.

Konkursam iesniegtās fotogrāfijas vērtēs žūrijas komisija. Notiks arī publiskais balsojums Priekuļu novada Facebook lapā no 27.04.-22.05.2020. Izvērtējot iesniegtos darbus, tiek noteikts viens vislabākā fotogrāfija dalot žūrijas un Facebook balsojumu 50:50.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņots Priekuļu novada svētkos Veselavas muižā 20.jūnijā plkst. 22.00, Priekuļu novada mājaslapā un Facebook kontā.

Pievienot komentāru