, . Sākums Apskates objekti Gastronomija Maizes māja “Krūmiņi”

Maizes māja “Krūmiņi” Gastronomija

„Krūmiņi”, Liepas pagasts, Cēsu novads

Zemnieku saimniecības „Krūmiņi” Maizes māja atrodas Cēsu novada Liepas pagastā. Saimniecības vēsture aizsākusies tālajā 1920. gadā, kad  Dukuļu pusmuižas zemēs saimniecību sāka veidot Brīvības cīņu dalībnieks Pēteris Šedriks. Pēc Latvijas neatkarības atgūšanas “Krūmiņu” mājās  saimnieko Pētera mazmeita Aina ar vīru Daini. No 2004.gada saimnieki  lauku sētā piedāvā izbaudīt un iepazīt latvisko gadskārtu ritumu. Skolēni, ģimenes, draugu un tūristu grupas Maizes mājā uz brīdi kļūst par saimes ļaudīm, piedzīvo un izbauda garšīgu, smaržīgu un aizraujošu ceļojumu laikā.

Maizes mājas saimnieki piedāvā izbaudīt rupjmaizes, saldskābmaizes un karašu cepšanas meistarklases, kļūt par pīrāgu gatavošanas meistariem, izbaudīt latvisku garšu mielastu senā klētiņā, saliedējošas komandu un sporta aktivitātes un svinēt sev īpašus svētkus. Pieaugušo grupām iespējams arī nogaršot mājas vīnu no saimnieka pagraba.

Maizes mājas piedāvājums:

  • Meistarklases rupjmaizes, saldskābmaizes un karašu cepšanā;
  • Izglītojošas programmas skolēnu grupām;
  • Pusdienas un vakariņas senā klētiņā;
  • Saliedējoši komandu un sporta aktivitāšu piedzīvojumi dabā;
  • Dzimšanas dienas, vecmeitu ballītes, kāzu svinības un jubilejas.

Atbrauciet izbaudīt Latvijas rudzu, kviešu un miežu maizes vai svētku gardumu cepšanas procesu, izzināt grauda ceļu līdz maizei, piedzīvot tautas tradīciju spēku un izjust kopā būšanas prieku sakoptā lauku sētā!

Atrašanās vieta