Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

Piedalies video izstrādē par Priekuļu novadu “Mūsu 2020”

Aicinām padalīties ar vizuālajiem attēliem vai video materiāliem par Priekuļu novada 2020. gadu. Šis gads bija ar izaicinājumiem vērsts un ar jaunām iespējām. Vēlamies uz šo gadu paraudzīties ar optimisma pilnu skatījumu  un izcelt pozitīvos notikumus.

Aicinām padalīties ar atskatu caur vizuālajiem attēliem vai video materiāliem no 2020.gada, izceļot pozitīvos mirkļus un momentus un vairojot labās un saulainās  emocijas.

Lūdzu, iesūtīt vizuālos attēlus un video materiālus lūdz 28.12.2020.

Iesūtiet uz e-pastu santa.vaisla@priekulunovads.lv ar norādi 2020 vai uz Instagram kontā visit.priekuli ar norādi 2020

Jūsu iesūtītie attēli un video materiāli tiks apkopoti video materiālā  “Mūsu 2020”. Video materiāls tiks publicēts tūrisma mājas lapā www.visit.priekuli, Facebook kontā_Priekuļu novads un Instagram kontā visit.priekuli. Video materiāls tiks publicēts 30.12.2020.

Visi, kas padalīsies ar vizuālajiem attēliem vai video materiāliem, piedalīsies konkursā, kurā viens no dalībniekiem  iegūs pateicības balviņu no Priekuļu novada pašvaldības, par atsaucību un atbalstu video materiāla izstrādē.

Uzvarētāju noteiksim 29.12.2020. 12:00 (izmantojot Miniwebtool atlases sistēmu). Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi, kā arī publicēsim uzvarētāju Instagram kontā visit.priekuli

Izcelsim un dalīsimies ar skaistiem mirkļiem no Priekuļu novada 2020.gada!

 

Pievienot komentāru