Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

ITB Berlin NOW virtuālā izstāde – Gaujas Nacionālā Parka pašvaldību un tūrisma uzņēmēju popularizēšanai

Enter Gauja sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) piedalīsies pasaules vadošā tūrisma izstādē ITB Berlin NOW, kas notiks no 9. līdz 12. martam, kā virtuāls pasākums. Tajā ik gadu piedalās pārstāvji no visas pasaules, pulcējot aptuveni 60 000 individuālo apmeklētāju un vairāk nekā 120 000 nozares pārstāvju.

Ņemot vērā COVID ierobežojumus, šogad, izstāde notiks digitāli, nodrošinot tūrisma nozarei tiešsaistes platformu, kur vienuviet satikt savus potenciālos biznesa partnerus. Izstāde ir paredzēta biznesa kontaktu veidošanai un reklāmas iespēju paplašināšanai. Šīs izstādes uzsvars tiek likts uz biznesa tikšanās rīkošanu un pārrunu veikšanu ar potenciāliem sadarbības partneriem, tūrisma operatoriem, tūrisma nozares žurnālistiem un reklāmas speciālistiem. Minēto platformu Enter Gauja birojs izmantos Gaujas Nacionālā Parka pašvaldību, tūrisma uzņēmēju un Enter Gauja biedru, kā arī daudzpusīgo Gaujas Nacionālā parka tūrisma piedāvājumu popularizēšanai. Tūrisma piedāvājums ārvalstu izstādēs tiek popularizēts pārstāvot GNP galamērķa vienoto zīmolu “Enter Gauja”.

Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošās pašvaldības – Siguldas, Cēsu, Valmieras, Līgatnes, Amatas, Pārgaujas, Kocēnu un Priekuļu – kopš 2012. gada īsteno stratēģiju par Gaujas Nacionālo parku kā vienotu tūrisma galamērķi.

Enter Gauja ir Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrības veidots Gaujas reģiona tūrisma klasteris, kurā darbojas vadošie reģiona tūrisma pakalpojumu sniedzēji izklaides, atpūtas, ēdināšanas un nakšņošanas jomā. 

Informāciju sagatavoja:

Elmaara-Aiga Timma | Pārdošanas un mārketinga speciāliste

Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība ‘Enter Gauja’

Mob. +371 27079926  | elmaara@entergauja.com

Teksta audio versija ir pieejama zemāk pievienotajā audio failā

Pievienot komentāru