Jaunumi

Uzzini aktuālo informāciju par tūrismu Priekuļu novadā.

Apstiprināta jauna atbalsta programma tūrisma nozares uzņēmumiem

2020.gada 14. jūlijā Ministru kabineta sēdē tika apstiprināta atbalsta programma tūrisma nozares uzņēmumiem vīrusa Covid-19 izraisīto krīzes seku pārvarēšanai un nodarbinātības sekmēšanai.

Tūrisma uzņēmumi, kuri atbildīs noteikumos minētajiem kritērijiem, varēs saņemt atbalstu 25 un 30 procentu apmērā no 2019. gadā veiktajām valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām. Maksimālais atbalsts vienam uzņēmumam vai uzņēmumu grupai varēs sasniegt 800 tūkstošus eiro.

Šī valsts noteiktā atbalsta izmaksu administrēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), bet iesniegumus par atbalsta saņemšanu  provizoriski varēs sākt iesniegt jūlija beigās vai augusta sākumā pēc noteikumu saskaņošanas Eiropas Komisijā. Katram atbalsta veidam tiks sagatavota īpaša veidlapa, kuru uzņēmēji kā elektroniski parakstītu dokumentu varēs iesūtīt pa e-pastu   liaa@liaa.gov.lv (link sends e-mail)   vai izmantot šo pakalpojumu ar valsts un pašvaldību vienotā portāla Latvija.lv starpniecību, kur arī būs pieejama pieteikuma veidlapa.

Vairāk informācijas ŠEIT!

Pievienot komentāru